Fenerbahçe Düşyeri Cafe

Fenerbahçe Düşyeri Cafe    ‘Kendi çocuğumuza yedirip içirmediğimiz hiçbir şeyi, çocuklarımıza sunmayacağız’ sloganıyla yola çıkan Düşyeri, Fenerbahçe Düşyeri Cafe’de çocuklarımız ve ailelerine sağlıklı, güvenilir ve lezzetli gıda ve içecek hizmeti sunuyor. Menümüz Fenerbahçe Düşyeri Cafe, çocuklarımıza ve ailelerine lezzetli ve güvenilir gıda hizmeti sunuyor.

Çiftliğimizin taze sütü şimdi sofralara uzanıyor, çiftlik yoğurdundan ayran ve katkısız limonata Fenerium Düşyeri Cafe’de sizlerle buluşuyor. Dondurmanın en doğalı ve en katkısızı da burada damaklarda yer buluyor. Anne elinden çıkmış ev yapımı zeytinyağlılar sağlık ve lezzeti bir araya getiriyor. Bu Cafe’de patatesler yağda pişmiyor, fırında kızarıyor. Ve bu nar gibi kızarmış patateslere kendi üretimimiz olan katkısız ketçap ve mayonez eşlik ediyor. Ev yapımı mantıların tadı, tarifsiz bir ziyafet şöleni sunuyor.

Salatalar, makarnalar, pizzalar, pastalar ve tatlılar Fenerbahçe Düşyeri Cafe Menüsü’nün yıldızları arasında bulunuyor. Doğal meyve suları ve en kaliteli çekirdeklerden hazırlanan kahve çeşitleriyle Fenerbahçe Düşyeri Cafe, tatlı bir durak olarak her daim güler yüz ve sevgiyle çocuklar ve ailelerimizin hizmetinde yer alıyor.