• Fenerium Düşyeri Çocuk Tiyatrosu
  • Fenerium Düşyeri Çocuk Tiyatrosu

  • Fenerium Düşyeri Çocuk Tiyatrosu
Fenebahçe Düşyeri Sahne 

Sahne salonlarını doldurup taşıran izleyici rakamlarıyla Türkiye’deki etkinlik gösterilerinde öncü olan Düşyeri Etkinlikleri, sevilen içerikleri, özel ve yepyeni oyunlarıyla Fenerium’da çocuklarımızla buluşuyor. Düşyeri’nin sevilen kahramanları ve yepyeni Düşyeri tiyatro oyunları, Fenerium Düşyeri sahnesinden çocuklarımıza doyumsuz ve tarifsiz bir deneyim yaşatıyor. Macera, keşif, eğlenceli şarkılar ve yaratıcılık dolu tiyatro oyunları ve müzikallerine interaktif katılımla dahil olan çocuklarımız, unutulmaz bir sanat deneyimi yaşıyor.

1.Hazine Macerası Müzikali

Fenerbahçe Düşyeri Sahnesi gururla sunar! Tiyatro perdesi açılıyor, bir Düşyeri yapımı olan Hazine Macerası Müzikali şimdi Fenerium’da tüm çocuklarımızla buluşuyor. 3 kafadar eğlence, keşif ve heyecan dolu bir Hazine Macerası yaşarsa neler olur? Sahne ışıkları şimdi Hazine Macerası için yanıyor, birbirinden güzel şarkılar ve macera dolu bir serüven Hazine Macerası Müzikali’nde çocuklarımızı bekliyor. Kedi ve Kelebek saklambaç oynarken yeşilliklerin arkasına saklanmış bir kutu bulurlar. Kutunun içinden gizemli bir hazine haritası çıkar. O sırada yanlarına gelen Karga ile beraber hazineyi aramaya karar verirler. Üç kafadar haritadaki adımları takip ederek ipuçlarına ulaşmaya ve ipuçlarını izleyerek hazineyi bulmaya çalışır. Acaba yolda kimlerle karşılaşacaklar? Hangi maceraları yaşayacaklar? Birlikte neler keşfedecekler? Bilmecelerin cevaplarında saklı olan ipuçlarını birlikte akıl yürüterek nasıl bulacaklar? Hangi şarkıları söyleyip neşeyle dans edecekler? Hazinenin içinden ne çıkacak? Hepsi ve dahası… Kedi, Kelebek ve Karga’nın macera dolu yol hikayesini konu alan Hazine Macerası Müzikali, çocuklarımızı sanatın renkli dünyasına müzik, eğlence ve macera dolu keyifli bir yolculuğa çıkartıyor!

2.Pepee ile Sevmek Zamanı

Şimdi Pepee ile Sevmek Zamanı! Pepee yepyeni müzikli sahne gösterisi Sevmek Zamanı ile karşınızda! Pepee adım adım Toprak Anamız Anadolu’yu geziyor, tüm Pepeecileri harika müzikler, eğlence ve sevgi dolu bir Sevmek Zamanı gösterisi bekliyor. Yepyeni Pepee şarkıları da Sevmek Zamanı gösterimizde Pepeecilerle buluşuyor. Türkiye’nin ilk Milli Çizgi Film kahramanı Pepee; çocukların gelişimine katkı sağlarken aynı zamanda şarkılarla, türkülerle de eğlendirmeye devam ediyor. Sadece çocukların değil 7’den 70’e herkesin dünyasının sevgi dolu bir parçası haline gelen Pepee; şarkılı, türkülü ve eğlenceli oyunlarıyla çocuklara ve çocukluğunu özleyenlere unutulmaz bir gösteri sunuyor. - Pepee ile Şarkılarla Oyunlarla Pepee ile doyasıya bir eğlence hazır mısınız? Halaylar, oyunlar, türküler, Pepee şarkıları ve dahası… Hepsi Pepee ile Şarkılarla Oyunlarla Gösterisi’nde tüm Pepeecilerle buluşuyor. Doyasıya bir eğlence Pepeecileri bekliyor! Türkiye’nin milli çizgi film kahramanı ilan edilen Pepee ile çocuklarımız daha önce hiç yaşamadığı muhteşem bir deneyim yaşıyor. Oyunlar, halaylar, Pepee şarkıları ve türkülerle dopdolu gösterimiz, çocuklarımızın da interaktif katılımıyla gerçekleşiyor. Doyumsuz bir eğlence ve unutulmaz anılar Pepeeci çocuklarımız ve ailelerimizi bekliyor.